3535₴
Out of stock
Додаткова інформація
| Пол | Унисекс |
|---|---|
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Электронный (Smart) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Водонепроницаемость | Бытовая (30 м) |
| Стекло | Минеральное (устойчивое к царапинам) |
| Функции | |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 20 см |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет ремешка | Красный |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 14 дней |
| Производитель | Smart Watch |





Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.