126₴
Додаткова інформація
| Цвет браслета | Черный |
|---|---|
| Материал | Натуральный камень |
| Диаметр браслета | 19 см |
| Толщина | 8 мм |
| Пол | Унисекс |
| Стиль | Повседневный |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 14 дней |
| Производитель | Bracelet |
Written by
in
126₴
| Цвет браслета | Черный |
|---|---|
| Материал | Натуральный камень |
| Диаметр браслета | 19 см |
| Толщина | 8 мм |
| Пол | Унисекс |
| Стиль | Повседневный |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 14 дней |
| Производитель | Bracelet |
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.