1059₴
Out of stock
Додаткова інформація
| Пол | Мужские |
|---|---|
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Водонепроницаемость | 30 м |
| Стекло | Минеральное |
| Функции | Время, дата |
| Застежка | Раскладная |
| Длина ремешка | 18 см |
| Материал ремешка | Металл |
| Диаметр корпуса | 46 см |
| Толщина | 14 см |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |





Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.