Sale!
2500₴ 2000₴
Out of stock
Додаткова інформація
| Інформаційні дані | Прогноз погоди |
|---|---|
| Вимірювання | Крокомір, Підрахунок калорій, Пройдена відстань, Моніторинг сну, Пульсометр, Тонометр, Оксиметр |
| Керування телефоном | Дзвінки та розмови з годинника |
| Пошук | Анти-втрата |
| Сповіщення | Будильник, Дзвінки, СМС, Соціальні мережі |
| Цифрблат | Зміна стилю циферблату, 123 спортивні режими |
| Висота | 54 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Формфактор | Прямокутний |
| Ширина | 43 мм |
| RAM | 1GB |
| ROM | 4GB |
| Ємність акумулятора | 380 мАг |
| Вологозахист | IP68/5 АТМ |
| Диагональ дисплея | 1,83" |
| Додаток | Dafit |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Мова | Українська мова |
| ПІдключення | Bluetooth: 5.0 |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 286 пікселів |
| Сумісність | Android 6.0 та вище iOS 9.0 і вище |
| Тип дисплея | Сенсорний кольоровий |
| Тип зарядки | Магнітна зарядка |
| Производитель | Modfit |





Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.