131₴
Додаткова інформація
| Длина браслета | 19 см |
|---|---|
| Материал | Натуральный камень |
| Цвет браслета | Черный |
| Пол | Унисекс |
| Стиль | Повседневный |
| Толщина | 8 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 14 дней |
| Производитель | Браслеты |
Written by
in
131₴
| Длина браслета | 19 см |
|---|---|
| Материал | Натуральный камень |
| Цвет браслета | Черный |
| Пол | Унисекс |
| Стиль | Повседневный |
| Толщина | 8 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 14 дней |
| Производитель | Браслеты |
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.