285₴
Додаткова інформація
| Пол | Женские |
|---|---|
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Электронный |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Материал корпуса | Силикон |
| Водонепроницаемость | Бытовая (30 м) |
| Стекло | Пластик |
| Функции | Часы, минуты, секунды |
| Застежка | Кнопка |
| Длина ремешка | 22 см |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет ремешка | Желтый |
| Диаметр корпуса | 20х40 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |





Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.